Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Hitman 2017 PC Full İndir + DLC + Torrent

  • 15 Mart 2017
  • 11 yorum
  • 10.142 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 4,89 )
    Loading...


Hitman-cover

 

Hitman’in yeni oyunu ve full DLC versiyonuyla karşınızdayız. Beklenen oyundu ve geldi, geldi ama boyut olarak açıkçası çok fazla. Biz dahi henüz inceleme fırsatı bulamadık çünkü daha iniyor. 🙂

Oyunda anlatılana göre dünyanın dört bir yerinde özellikle egzotik bölgeler, tayland gibi, sözleşmeler imzalayıp yeni hedefler belirliyoruz. Gerçekçilik ve grafik üst seviye. Oyun motoru ise geçen yıllardakine benzer olmasına rağmen geliştirilmiş. Oyun muazzam ve 2017’de cracklenebilmiş ilk 5 oyun içerisine girecek kalitede. İnceledikten sonra daha fazla buralar dolabilir.

Hitman-cover

İndirme linki olarak biliyorsunuz sağlam oyun daima ayrıcalıklı çalışıyor. Size bu devasa boyuttaki muhteşem aksiyon oyunu Hitman’i, turbobit tek link, turbobit partlı link, uptobox partlı link ve torrent halinde sunuyoruz. Repacki çıktığında mega link de sunumlarınızda olacak. Ayrıca indireceğiniz dosyanın içerisine sadece turbobitten indirenler için kurulumu içeren bir video linki de ekliyoruz, zira kurulum biraz karmaşık düzeyde. Bu da şuradan turbobit premium alan ziyaretçilerimize bir ayrıcalığımız olsun. Herkese keyifli oyunlar dileriz.

 

Oyunun Türü: Aksiyon, seri oyun, suikast
Çıkış Tarihi: 11 Mart 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Hitman-CPY
Yayıncı: Square Enix
Boyut: 41 GB (Normalde 63 GB ama biz sizin için ultra sıkıştırdık ve 41 GB’a kadar indirebildik)
 

Oyun İçi Görüntü:

 

Hitman-2 
Hitman-3 

Sistem Gereksinimleri:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ